באנר: אודות מרכז תמר

רעיה מקסימה,

כבר בשבוע הראשון קלטתי את האישיות המדהימה שלך. מאחורי החיוך החצי ביישני שבא מהלב, זיהיתי את האמונה העמוקה שמניעה אותך להגיע לנבכי הנפש של הילד שזוכה לשהות במחיצתך בהנאה מרובה! ניכר בך שהייעוד שלך בעולם הזה לדאוג שהמשפחות יהיו מאושרות, שהמסגרות יהיו ברורות וכולם יבינו את כולם, או לפחות את רובם....

              

הדרי שלנו,

בני ד' ואנו זכינו בך!! וזה כל האמת לאמיתה.

מהרגע הראשון היה חיבור...

עברנו מאז כברת דרך ענקית והרבה בזכותך, ידעת לשבור את הקרח, להכיר את ד' שאנחנו ההורים מכירים בבית

ובמקרה של ד' זה לא מובן מאליו!!

קצרה היריעה מלהודות על היחס האישי והחם, על שימת הלב לפרטים הקטנים,

על המקצועיות המהולה בהנאה, על השמחה לקראת כל מפגש, על האפקט שיצרת!

ועל היצירה המוסיקלית שיצרתם והקלטתם:

בהוקרה ובהאהבה,

משפחת ג'

16.5.2013

לאייל, לדר' תמר מוזס ולמרכז תמר

אני מבקשת להודות על טיפול הנוירופידבק שהסתיים לפני מספר חודשים.

ראשית על המקצועיות הרגישות והאנושיות של אייל המטפל שהיה קשוב לצרכינו לכל אורך הדרך. אייל היה קשוב לכל בעיה שעלתה, לכל תגובה של בני, בקשה או שאלה החל משלב האבחונים ובדיקות EEG, המשך בהתייעצות עם המומחים בארץ בתחום הנוירופידבק לצורך בחינת המקרה המיוחד ובניית תכנית עבודה עד לסיום. 

שלום רב,

לפני חצי שנה פניתי למרכז תמר כדי לקבל ייעוץ בנוגע לבני בן ה-15. המזכירה הפנתה אותי למטפלת מרב גלבוע, על מנת שנוכל ללמוד לתקשר אחד עם השני ולא פחות חשוב- ללמוד להקשיב אחד לשני. 

לאחר מספר פגישות (די סוערות) המצב בבית השתפר בצורה ניכרת. המריבות פחתו בהדרגה ולאט לאט גילינו אחד את השני מחדש. למדתי לראות את בני כמו שהוא ולא כמו שאני רוצה שהוא יהיה. למדתי להקשיב ולכבד את רצונותיו והוא למד כי הוא יכול לדבר עם אביו על כל נושא שבעולם.

רציתי להודות למרב על הטיפול המסור וההבנה האינסופית. 

בברכה,

י. אשכנזי